Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sinüzit ve denge bozukluğu
Merhabalar İrfan bey, 2 hafta kadar once bas donmesi ve tansiyon şikayetiyle hastaneye gittigimde doktorum 1 kutu gunde 2 gr antibiyotik vermişti sinüzit ve kanda mikrop teshisiyle. antibiyotigi zor da olsa bitirdim ve uzerinden 1 hafta gecti ve hala ani hareketlerde beynimde bir gecikme hissi, basımın sag sol ve tepe bolgelerinde hafif sikisma hissi yasıyorum. Sanki az da olsa denge kaybı (saniyelik) devam ediyor. Goz arkalarında hafif basınc da yasamaktayım. Açıkçası şüphelenmeye basladim sinüzit bu kadar komplike sorunlar yaratmıyor diye biliyorum cunku. Açıkçası nedir diye sormanın buradan mantıklı olmayacagını biliyorum fakat ciddi ve tehlikeli bir soruna yol acar mı bu durum? acele etmem gerekir mi? Çok teşekkürler şimdiden.
Ara
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Sinüzitte bu tür şikayetler olabiliyor. Tabii sinüzitin diğer bulguları ve tedavi sürecini hekiminizle konuşmalısınız.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi