Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İMDAAAATTTTT YARDIIIIMMMM
Hacam Selamlar Kolay Gelsin ve İyi Çalışmalar.. Konu BAşlığından da anlayacağınız Üzere 1996 yılında Askerden geldiğimden bu yana iki burun deliğimde tıkalı... Baş Ağrısı felan herhangi bir problemim yok.. Ama Devamlı Olarak sümük çıkarıyorum... Harcadığım tuvalet kağıtlarının parasını biriktirmiş olsaydım kendime ev alırdım... Şimdi diyeceksiniz ki "Bu zamana kadar hiç bir şey mi yapmadınız be adam.." bir kere ameliyat oldum... bir sürü ilaç kullandım... olmadı. Buda yetmedi derler ya denize düşen yılana sarılır.. denemediğimiz ot kalmadı. hatta meyva bile... ne maranki ne şems aslanı kaldı.. çekmediğim tuz içmediğim karbonat kaladı ama yok yok... yardım edin teşekkürler.
Ara
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Takdir edersiniz ki sizi muayene etmeden ve tetkiklerinizi görmeden kesin teşhis söylemem mümkün değil. Sadece yardımcı olması bakımından yorum yapacağım.
Şikayetlerinizden burun salgınızın miktarının arttığı anlaşılıyor. Burun salgısını artıran bütün sebepler tek tek ele alınmalı. Sigara, reflü, alerji, hava kirliliği, havuz, stres v.b. Sebep(ler) bulununca da ona yönelik tedavi mümkün olacaktır.
Saygılarımla.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi